Serwis maszyn budowlanych

Od wielu lat zajmujemy się serwisem sprzętu budowlanego. A co to właściwie oznacza? Otóż jest to kompleksowa naprawa, którą poprzedza profesjonalna diagnostyka z wykorzystaniem najnowszego sprzętu. Oczywiście serwis to nie tylko naprawa awarii czy drobnych usterek, ale cykliczne kontrole stanu technicznego poszczególnego sprzętu budowlanego. Jest to bardzo ważne, gdyż niespodziewane awarie opóźniają prace budowlane lub drogowe, a jak powszechnie wiadomo terminy, są tutaj bardzo istotnym wyznacznikiem w ich realizacji.

Jaki sprzęt budowlany serwisujemy?

Naszą domeną jest naprawa oraz serwis koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych i kołowych, ładowarek kołowych i gąsienicowych, mini koparek czy zagęszczarek. Serwisujemy maszyny takich marek np. Sunward, Atlas Copco, Husqvarna, Wacker Neuson, Manitou, – to tylko pewna cześć z najbardziej znanych i najczęściej wykorzystywanych maszyn podczas prac budowlanych. Jednakże głównie specjalizujemy się w naprawach maszyn Case i New Holland, pod tymi markami kryją się koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, mini koparki, ładowarki kołowe i teleskopowe. Najbardziej rozpowszechnione są koparko-ładowarki, które bardzo często wykorzystuje się do prac budowlanych. Jest to sprzęt wysokiej jakości, który zdobył sporą popularność na rynku wtórnym. Wspomniane maszyny cieszą się wśród operatorów bardzo pozytywną opinią, na temat bezawaryjność i wygody pracy.

Co obejmuje serwis maszyn budowlanych?

Cała procedura zależy od tego, czy mamy do czynienia z naprawą konkretnej usterki, czy może kontrolą stanu technicznego, czy też naprawą połączoną z przeglądem technicznym. Jednakże możemy tutaj wymienić co najmniej kilkanaście punktów, które wchodzą w skład serwisu sprzętu budowlanego:

 • Szczegółowa diagnostyka komputerowa z wykorzystaniem najnowszych certyfikowanych oprogramowań,
 • Wymiana uszkodzonych części na komponenty oryginalne lub zamienne -zgodnie z preferencjami klienta,
 • Kontrola oraz naprawa układów paliwowych, 
 • Kontrola i naprawa układów elektrycznych oraz elektronicznych,
 • Kontrola oraz naprawa układów hydraulicznych poprzez regeneracje, odbudowę czy modernizacja układów
 • Kompleksowe remonty skrzyni biegów, 
 • Wymiana osprzętu koparek i ładowarek (łyżki, chwytaki, wiertnice),
 • Remonty oraz modernizacja maszyn i urządzeń
 • Tulejowanie oraz regeneracja połączeń sworzniowych,
 • Remonty silników spalinowych,
 • Serwisy układów klimatyzacji,
 • Przeglądy konserwacyjne,
 • Przeglądy techniczne,

To są najważniejsze punkty związane z naszą ofertą. Oczywiście do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Każde nasze działanie realnie wpływa na przedłużenie żywotności sprzętu budowlanego. Prowadzimy również pełną dokumentację przeprowadzonych napraw oraz serwisów. Baza naszych klientów nieustannie się powiększa, co świadczy o zaufaniu klientów, co równocześnie potwierdza się również w nienagannych opiniach na temat jakości świadczonych przez nas usług. Żadna usterka nie jest dla nas problemem. Gorąco zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. 

Czas gwarancji w/g producenta

producentgwarancja
NEW HOLLAND12 miesięcy
CASE12 miesięcy
SUNWARD24 miesięcy
HUSQVARNA12 miesięcy
ATLAS COPCO12 miesięcy
OSA12 miesięcy

Zapytaj o wycenę